top of page

Boks & Kickboks

Yaz Paketi

Boks ve Özgüven: Kendinizi Geliştirmek için Bir Spor

Boks Kursu Hakkında Bilgi

Yaz yaklaştıkça hepimizin ayna karşısında daha fazla vakit geçirmeye başlaması hiç şaşırtmamalı. Çünkü yaza her zaman tatil planlar ve onlarca fotoğraf ile girmek isteriz. Böylelikle iyi bir görsel elde etmek için bu durumuza müdahale edebiliriz. Bu nedenle, sadece 2-3 ay kala yaz tatili gelmeden fit olma operasyonuna başlaman en doğru tercih olacaktır!

Bunun için, kickboks veya Fonksiyonel antrenmanlar arasından seçimlerini yaparak hali hazırdaki bedenine uygun bir paketi oluşturabilirsin. Ayrıca, eğer sahip olduğunuz vakti de optimize etmeyi hedefliyorsan bunları tamamen uygulayabileceğine eminsen ki bu yazıyı okuman bana da öyle diyor! Bu sayede hem hareketli hem de formda hissedersin !

Son olarak , Yaz mevsimi yaklaşmaya devam ederken herkes tarafından beklenendir; mutlu anılar içerisinde yaşanan keyif dolu günler . Fit olma operasyonunda başarıyla sonuçlara ulaşmaya çalışanlardansan senide tebrik ediyorum!! Her ne kadar zorlanmışsan da hayata karşı yeniden ivme alıp enerjini çok güzel şekilde değiştirebilirsin :)

bottom of page