top of page

Amatör Boks Antrenörü
Furkan Derbazlar

Şampiyonları Eğitmek ve Potansiyeli Keşfetmek

Boks antrenörlüğü hizmetimizle, boks yolculuğunuzda size destek olmak ve zaferlere imza atmanızı sağlamak için buradayız. Siz de bize katılın ve boksun heyecan dolu dünyasında önemli bir adım atın!

furkan-derbazlar-amatör- boks-9.jpg

AMATÖR ANTRENÖRLÜK

Amatör kelimesi herkesin aklına düşük seviyede bir sporcu ya da çalışma sistemi getirir. Fakat amatör kelimesi dövüş sporlarında bir kategoridir. Yeri geldiğinde profesyonel kategorideki şartlardan çok daha zor şartlardaki müsabakalara çıkmak zorunda kalırsınız. Türkiye içerisinde gerçekleşen Türkiye Şampiyonası gibi turnuvaların hepsine amatör kategori denir.

Hepimiz başlarken bu seviyeden başlarız, bu yüzden geleceklerine büyük ölçüde dokunabilmek adına hobi amaçlı ya da amatör olmak isteyen ve amatör olan sporcularımızın da antrenörlüğünü yapıyorum.

 

AMATÖR SPORCULARIM

Adını vermek istediğim ve başarılarını tek tek yazmak istediğim onlarca sporcum var. Bu sporcularım Türkiye içindeki onlarca şampiyonaya ve Milli Takım antrenörlüğümün altında uluslararası turnuvalara katıldıkları için sayıları oldukça fazla.

  • Türkiye Şampiyonları

  • Dünya Şampiyonları

  • Özel Organizasyon Şampiyonları gibi…

O yüzden buraya yazarsam çok fazla yer kaplayacağı için onları sporcularımızın başarıları bölümüne görebilirsiniz. Onlar iyi ki varlar 

bottom of page