top of page

Kendime Yaptığım Yatırımlar !

Kupalarım madalyalarım ve altın kemerlerim koca bir duvarı dolduracak kadar da olsa onlar sizlerle konuşup bütün bildiklerini anlatamaz . Bu durumda Antrenörler tüm bu tecrübeyi ve yaşanmışlıkları aktarabilen bir iletişim kabiliyetine sahipse gerçek bir antrenör olurlar.

 

Eğer bildiklerinizi aktaracak iletişim kabiliyetiniz yoksa Dünya Şampiyonu da olsasanızda bir anlamı kalmıyor. Başarılı bir sporcu oluyor, başarılı bir antrenör olamıyor.

Ben başarılı bir antrenör olabilmek için branşım olan dövüş sporlarını en iyi seviyeye getirebilmek ve iletişim kabiliyetimi geliştirebilmek, standardın dışında bilgiler kazanıp kendimi güncelleyebilmek adına imkanım oldukça dünyanın çeşitli bölgelerinde eğitimler aldım ve eğitimler verdim.

 

Tam 35 farklı ülkede bulundum ve her gittiğim ülkede bir dövüş salonuna girdim. Kiminde uzun süreler kaldım kiminde çalıştım.

ALMANYA - TAYLAND - MEKSİKA - HOLLANDA -RUSYA - ROMANYA - FRANSA - KOSOVA - MAKEDONYA - BULGARİSTAN - BELÇİKA - İTALYA - ARNAVUTLUK - BOSNA HERSEK - GÜRCİSTAN - MALTA - BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ - ÇEK CUMHURİYETİ - PORTEKİZ -İSPANYA - DANİMARKA - İSVEÇ - UKRAYNA - YUNANİSTAN - AZERBAYCAN - MACARİSTAN - AVUSTURYA - ÜRDÜN - VATİKAN - SAN MARİNO - KUVEYT - SUUDİ ARABİSTAN - İSVİÇRE

BOKS İÇİN;

Boksumu geliştirebilmek ve farklı antrenörlerin eğitim sistemini öğrenebilmek adına en başta belirttiğim gibi uzun bir süre Almanya Berliner Box ve Dusseldorf’da şampiyonların salonu UFD GYM de eğitimlere katıldım.

Meksika’da Meksika boksunu öğrenmek için eski WBC şampiyonu Rudolfo Lopez ile antremanlar yaptım.

Belçika’da Malik Zinad ile birlikte oranın en prestijli dövüş salonlarının ortak antrenman programlarına katıldım.

MUAY THAİ ve KİCKBOKS İÇİN;

Başarılı bir dövüşçünün ve ya antrenörün kendisini geliştirebilesi için mutlak bulunması gereken yerlerden en başta geleni Tayland’dır. Muay Thai nin ve Kickboks’un inceliklerini tam anlamıyla öğrenebilmek ve öğretebilmek için uzun bir süre Tayland’da Tiger Muay Thai ve Puket Stadium Thai Boxing’in eğitim kamplarına katıldım. Bir yandan antrenman yapıp maçlara katıldım bir yandan eğitim sistemlerini öğrenmeye çalıştım.

 

MMA İÇİN;

Belki de dövüş sporlarının en zoru MMA diyebiliriz. Tüm dövüş sporlarının birleşiminin tek bir çatı altında birleştiği bir branş. Bu branşı en iyi şekilde öğrenebilmek için çok kapsamlı olduğundan en iyileri tercih etmek gerekir.

MMA için Dubai UFC GYM e gitme fırsatı buldum. Ve bir süre oradaki profesyonel MMA dövüşçüleri ve antrenörleri ile antrenman yapıp eğitimler aldım. Belki de aldığım en sert eğitim buydu ama en keyiflilerinden de biriydi.

EĞİTİM SİSTEMİM
Eğitim sistemim sadece sizlere Dövüş Sporlarını öğretmek değil, sizi dayanıklı ve kondisyonlu bir hale getirmekten başlıyor. Kendinizi ve ya bir ebeveyn iseniz çocuklarınızı rahatça eğitim sistemimize bırakabililir, hangi seviyede olursanız olun becerilerinizi geliştirebileceksiniz. Bir Boksör ve Koç olarak uzun yıllar boyunca edindiğim tüm bilgileri gelme amacınız ve hedefiniz neyse ona göre planlayarak tüm potansiyelinize ulaşmanıza ve kendinizin en iyi versiyonu olmanıza yardımcı olacağım.

bottom of page