top of page

Furkan Derbazlar
Boks Kulübü

  • Boks stüdyomuz bir karaktere sahiptir.

  • Motive Edici Bir Ortam.

Tesisimiz 500 m2 alanı ile Erenköy/Kozyatağı bölgesinin en büyük spor merkezlerinden biridir. DFA SPORTS CENTER olarak sağlıklı yaşamı ideoloji olarak benimsemiş alanında profesyonel eğitmen kadromuzla üyelerimize hizmet vermekteyiz.

Tesisimiz üç ayrı cepheden gün ışığı alan ve etrafı yeşillik bahçe ile çevrili olan doğal bir ortamda bulunuyor. Son teknoloji aletlerle donatılmış geniş fitness salonu ve şık pilates studyosu, 200m2 profesyonel dövüş alanı, sauna ayrıca cafe alanımız bulunmaktadır. Siz spor yaparken arkadaşlarınızın ya da çocuklarınızın sosyalleşebileceği eğlence köşemizde PlayStation alanıda bulunmaktadır.

Salonumuzda üyelerimizi daha iyi hissttirebilmek ve güzel bir aile oluşturabilmek adına sürekli küçük yada büyük çaplı eğlenceli organizasyonlar yaparız. Bunlardan bazıları süpriz doğum günleri olur bazıları yardım kuruluşlarına ya da ihtiyaç sahibi sporculara düzenlediğimiz organizasyonalar olur. 

BOKS ORGANİZASYONLARI

YABANCILAR İLE BOKS

En büyük vizyonlarımızdan biri dünya çapında bir dövüş salonu olmaktı. Antrenör ve sporcularımızın almış olduğu başarılar ve şampiyonluklarla bu amacımıza ulaştık diyebiliriz. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen farklı insanları ağırlamak ve bu sporcuların sayısının gittikçe artması bizim için gurur verici…

Gerçek Bir Şampiyon Atmosferi!

Kişisel eğitim ve zindelik için bir boks stüdyosu olmanın yanı sıra, stüdyomuzu film, belgesel, film ve televizyon şovları yapmak için kiralamaya da sunuyoruz. 


Geçmişte "ATV, FLU TV, BAYİ TOPLANTISI" gibi televizyon programları ve Youtube kanalları salonumuzu kullandı, bu yüzden oyunculara ve ekibe nasıl hitap edeceğimizi biliyoruz. Yeni görünümlü Ring, her türlü çekime uyum sağlamak için tam donanımlı ve deneyimlidir. İstanbul’da başka hiçbir yerde bulamayacağınız eşsiz görünümü ve atmosferi seveceğinizi biliyoruz.

bottom of page