top of page

Bu Bölümü Sizin İçin Tasarladık!

Dövüş Sporları Hakkında Her Şey!

Her bir birey, dövüş sporlarına adım atmaya karar vermeden önce kafasında bir dizi soru işareti taşır.

 

"Yapabilir miyim? Yapamaz mıyım? Sakatlıklarım beni etkiler mi? Burnum kırılır mı? Bana fiziksel zarar gelir mi?"

gibi onlarca soru akla gelir. Bu endişeler normaldir ve çözümlenebilir sorular içerir.

Furkan Derbazlar, bu tür soruları en iyi şekilde cevaplamak adına sizlere rehberlik etmek amacıyla özel videolar hazırladı. Aşağıda, dövüş sporlarına başlamadan önce aklınızdaki sorulara yanıt bulabileceğiniz videoları bulabilirsiniz. İzleyerek, bu sporlara olan ilginizi ve güveninizi artırabilirsiniz.

Bel Fıtığı Olanlar Spor ve Dövüş Sporları yapabilir mi?

Günümüzde bir çok insan bel fıtığı rahatsızlığına yakalanıyor... Bu videoda Bel Fıtığı rahatsızlığı olan bireyler dövüş sporları ile ilgilenebilir mi? sorusunun cevabını Milli Takım Antrenörü Furkan Derbazlar cevaplıyor.

Menisküs Yırtığı Olanlar Spor ve Dövüş Sporları yapabilir mi?

Günümüzde bir çok insan Menisküs Yırtığı rahatsızlığına yakalanıyor... Bu videoda Menisküs Yırtığı rahatsızlığı olan bireyler dövüş sporları ile ilgilenebilir mi? sorusunun cevabını Milli Takım Antrenörü Furkan Derbazlar cevaplıyor.

Vücudunda Platin Olanlar Spor ve Dövüş Sporları yapabilir mi?

Günümüzde bir çok insan Vücudunda Platin olabiliyor... Bu videoda Vücudunda Platin olan bireyler dövüş sporları ile ilgilenebilir mi? sorusunun cevabını Milli Takım Antrenörü Furkan Derbazlar cevaplıyor.

Dövüş Sporlarına Başlarsam Burnum Kırılır Mı?

Dövüş sporlarına hevesi olan herkesin ilk sorduğu sorulardan biri olan bu soruyu Furkan Derbazlar kendi anılarınıda katarak cevaplıyor. Burnum Kırılır mı?

Kendimi Savunmak İçin Hangi Dövüş Sporlarını Öğrenmeliyim?

Kendinizi korumak ve hayatta kalmak için hangi dövüş sporunu öğrenmelisiniz? Bu video, gerçek hayatta olabilecek kavgalarda etkili olan dövüş sporlarını inceliyor.

Geç Yaşta Dövüş Sporlarına Başlarsam Profesyonel Olabilir Miyim?

Her dövüş sporunda profesyonel olmak isteyen bireylerin aklına gelen ilk sorulardan biri olan bu soruyu... Furkan Derbazlar tecrüblerinden faydalanarak açıklıyor.

bottom of page