top of page

Boxing & Kickboxing

Kurumsal Eğitim

​Boxing and Self-Confidence: A Sport to Improve Yourself

Information About Boxing Course

Bir Ekibi Harekete Geçirmenin Harika Bir Yolu.

Çoğu işletme artık olumlu ekip oluşturma faaliyetlerine katılma eğilimini yakalıyor.

İnsanlara olağan ofis ortamının dışında etkileşim kurma fırsatı vermek, iş arkadaşlarına birlikte stres atma ve belki de daha yakın sosyal bağları teşvik etme fırsatı verir.

Şirketinizin, çalışanlarınızın yalnızca işteki performansları için değil, genel refahı için çaba göstermeye ve endişe göstermeye hazır olduğunu göstermek, daha fazla iş tatmini sağlar ve dolayısıyla personel bağlılığını güçlendirir.

Kurumsal Kickboks & Boks kampı, bireysel şirket ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlanmıştır. Bize ne tür bir eğitim aradığınızı söyleyin, biz de ekibinizin ihtiyaçlarına uygun özel bir program tasarlayalım.

Araştırmalar, iş günlerinde, özellikle işten önce veya molalarda egzersiz yapan kişilerin, egzersiz yapmadıkları günlere göre daha az stres yaşadıklarını, kendilerini daha mutlu hissettiklerini ve daha üretken olduklarını biliyor muydunuz?

İşyeri fitness programlarına katılan çalışanların, katılmayan iş arkadaşlarına göre işverenlerine daha sadık olduklarını ve daha az işi özlediklerini de biliyor muydunuz?

Eğitim ve Motivasyona Yeni Bir Yaklaşım.

Günlük rutinlerine sadece egzersizi ekleyerek, personelin enerji seviyelerinin ne kadar yüksek olacağı konusunda kısa sürede büyük bir gelişme olduğunu fark edeceksiniz. Fitness Ring'in Boks/Kickboks Eğitim Kampına katılarak, her seans her zaman farklı olacaktır. Motivasyonel bir yaklaşımla vücudunuzun her bölgesini en üst düzeye çıkaran antrenman için çalışacağız.

- Kardiyo ve ağırlık antrenmanı kombinasyonumuz size hızlı ve etkili sonuçlar verecektir.

- Her seans farklı ve benzersiz olacak

- Keyifli antrenmanlarla motivasyonu yüksek tutacak şekilde tasarlanmış programlar

- Size boks, kickboks, Muay Thai, kuvvet antrenmanı, TRX sanatını öğretin

- Profesyonel nitelikli eğitmenler

Ayrıca personelinizi teşvik etmek isteyebileceğiniz herhangi bir yarışmaya yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


  • Instagram
  • Twitter
  • Facebook
  • Youtube
bottom of page